Новел Недвижности

Се издава Стан во Дебар Маало, Шифра: A11479

Општи информации:

Последна промена: 05/12/2018  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 68 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Греење на струја:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 68 m2. Екстра: Греење на струја, Лифт, Паркинг, Гаража. Цена: 400 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 68 m2. Ekstra: Greenje na struja, Lift, Parking, Garaza. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 65 m²
420 €
Се издава Стан во Дебар Маало 70 m²
400 €
Се издава Стан во Дебар Маало 70 m²
370 €
Се издава Стан во Дебар Маало 64 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 68 m2. Ekstra: Greenje na struja, Lift, Parking, Garaza. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.