Новел Недвижности

Се издава Стан во Дебар Маало, Шифра: A11448

Општи информации:

Последна промена: 02/12/2019  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 70 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 370 €
Депозит: 370 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 70 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Гаража. Цена: 370 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 370 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 67 m²
350 €
Се издава Стан во Дебар Маало 68 m²
400 €
Се издава Стан во Дебар Маало 65 m²
400 €
Се издава Стан во Дебар Маало 69 m²
325 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 370 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.