Novel Real Estate Logo

A11442 - Издавање - Стан, Тафталиџе 1

Општи информации:

Последна промена: 11/01/2021  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 70 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 70 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Паркинг. Цена: 250 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Parking. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 73 m²
300 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 65 m²
250 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 70 m²
250 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 75 m²
230 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Parking. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.