Новел Недвижности

Се издава Стан во Кисела Вода, Шифра: A11387

Општи информации:

Последна промена: 23/01/2019  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 50 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 11 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 50 m2. Екстра:. Цена: 400 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 50 m2. Ekstra:. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 50 m²
400 €
Се издава Стан во Кисела Вода 53 m²
350 €
Се издава Стан во Кисела Вода 55 m²
350 €
Се издава Стан во Кисела Вода 52 m²
430 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 50 m2. Ekstra:. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.