Новел Недвижности

Се издава Стан во Капиштец, Шифра: A11326

Општи информации:

Последна промена: 06/05/2019  
Населба: Капиштец  
Локација:  
Површина: 55 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава празен стан во Скопје, Капиштец со површина од 55 m2. Екстра: Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 250 EUR Se izdava prazen stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 55 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 250 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 55 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.