Новел Недвижности

Се издава Стан во Дебар Маало, Шифра: A11315

Општи информации:

Последна промена: 09/05/2019  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 65 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 2/3 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Сопствено парно:
Интернет:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 65 m2. Екстра: Сопствено парно, Интернет. Цена: 300 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 65 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Internet. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 66 m²
250 €
Се издава Стан во Дебар Маало 63 m²
300 €
Се издава Стан во Дебар Маало 60 m²
300 €
Се издава Стан во Дебар Маало 68 m²
280 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 65 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Internet. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.