Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A11313

Општи информации:

Последна промена: 04/01/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 120 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Краток престој:
Клима:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 800 €
Депозит: 800 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 120 m2. Екстра: Клима, Лифт, Нова Зграда, Краток престој. Цена: 800 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 120 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Kratok prestoj. Cena: 800 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 84 m²
500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 85 m²
550 €
Се издава Стан во Пржино 173 m²
600 €
Се издава Стан во Карпош 2 88 m²
450 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 120 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Kratok prestoj. Cena: 800 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.