Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A11305

Општи информации:

Последна промена: 11/01/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 85 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 8/10 
Ентериер: Наместен  
Тераса: 2 тераси  
Ориентација: југ 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 580 €
Депозит: 580 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 85 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Реновиран, Паркинг. Цена: 580 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 85 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran, Parking. Cena: 580 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 90 m²
550 €
Се издава Стан во Центар 81 m²
600 €
Се издава Стан во Центар 86 m²
550 €
Се издава Стан во Центар 85 m²
550 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 85 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Renoviran, Parking. Cena: 580 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.