Novel Real Estate Logo

A11249 - Издавање - Стан, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 20/11/2023  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 80 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: исток 
Година на градба: 2015 
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 450 €
Депозит: 450 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 80 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Паркинг. Цена: 450 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 80 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Parking. Cena: 450 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 79 m²
450 €
Се издава Стан во Дебар Маало 84 m²
450 €
Се издава Стан во Дебар Маало 78 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 80 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Parking. Cena: 450 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links