Novel Real Estate Logo

A11247 - Издавање - Стан, Центар - Универзална Сала

Општи информации:

Последна промена: 02/12/2020  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација: ул. Борка Талевски 
Површина: 44 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: +6м2 
Ориентација: југ-исток 
Година на градба: 2005 
Клима:
Централно Парно:
Интернет:
Кабловска ТВ:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 44 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Интернет, Кабловска ТВ, Лифт, Паркинг. Цена: 250 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 44 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Internet, Kablovska TV, Lift, Parking. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 45 m²
250 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 45 m²
240 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 45 m²
240 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 47 m²
230 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 44 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Internet, Kablovska TV, Lift, Parking. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.