Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала, Шифра: A11229

Општи информации:

Последна промена: 17/07/2019  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација:  
Површина: 54 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: +6м2 
Ориентација: север 
Година на градба: 2002 
Клима:
Централно Парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 54 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Нова Зграда. Цена: 300 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 54 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Nova Zgrada. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 50 m²
250 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 55 m²
300 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 50 m²
300 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 51 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 54 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Nova Zgrada. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.