Новел Недвижности

Се издава Стан во Козле, Шифра: A11191

Општи информации:

Последна промена: 08/08/2019  
Населба: Козле  
Локација: ул.Миле Поп Јорданов 
Површина: 54 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Година на градба: 2017 
Клима:
Сопствено парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Козле со површина од 54 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Нова Зграда, Гаража. Цена: 350 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 54 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Козле 50 m²
300 €
Се издава Стан во Козле 54 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 54 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.