Новел Недвижности

Се издава Стан во Тафталиџе 1, Шифра: A11171

Општи информации:

Последна промена: 08/08/2019  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 84 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 1/3 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 
Ориентација: југ 
Година на градба: 2013 
Клима:
Сопствено парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 84 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Нова Зграда. Цена: 500 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 84 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada. Cena: 500 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Тафталиџе 1 80 m²
450 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 80 m²
450 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 84 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.