Novel Real Estate Logo

A11170 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 19/06/2023  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 52 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Ориентација: север 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 52 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 400 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 52 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 55 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 54 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 50 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 56 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 52 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links