Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A11075

Општи информации:

Последна промена: 09/05/2019  
Населба: Центар  
Локација: ул. Даме Груев 
Површина: 65 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 500 €
Депозит: 500 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 65 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Гаража. Цена: 500 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 65 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Garaza. Cena: 500 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 69 m²
500 €
Се издава Стан во Центар 70 m²
500 €
Се издава Стан во Центар 64 m²
450 €
Се издава Стан во Центар 65 m²
450 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 65 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Garaza. Cena: 500 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.