Новел Недвижности

Се издава Стан во Козле, Шифра: A11071

Општи информации:

Последна промена: 03/09/2019  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 50 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: високо приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Подрум: да 
Година на градба: 2011 
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Козле со површина од 50 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Паркинг. Цена: 250 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Parking. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Козле 50 m²
200 €
Се издава Стан во Козле 55 m²
250 €
Се издава Стан во Козле 55 m²
260 €
Се издава Стан во Козле 50 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Parking. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.