Новел Недвижности

Се издава Стан во Карпош 1, Шифра: A11061

Општи информации:

Последна промена: 21/09/2020  
Населба: Карпош 1  
Локација:  
Површина: 68 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Карпош 1 со површина од 68 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Клима. Цена: 300 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 1 so povrshina od 68 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Klima. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Карпош 1 70 m²
250 €
Се издава Стан во Карпош 1 70 m²
300 €
Се издава Стан во Карпош 1 65 m²
250 €
Се издава Стан во Карпош 1 65 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 1 so povrshina od 68 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Klima. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.