Новел Недвижности

Се издава Стан во Дебар Маало, Шифра: A11048

Општи информации:

Последна промена: 22/05/2019  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 85 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 
Година на градба: 2007 
Клима:
Сопствено парно:
Интернет:
Кабловска ТВ:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 550 €
Депозит: 550 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 85 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Интернет, Кабловска ТВ, Лифт, Нова Зграда. Цена: 550 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 85 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Internet, Kablovska TV, Lift, Nova Zgrada. Cena: 550 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 85 m²
550 €
Се издава Стан во Дебар Маало 80 m²
550 €
Се издава Стан во Дебар Маало 80 m²
550 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 85 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Internet, Kablovska TV, Lift, Nova Zgrada. Cena: 550 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.