Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A11040

Општи информации:

Последна промена: 10/08/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 55 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 55 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 250 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 55 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 52 m²
270 €
Се издава Стан во Центар 60 m²
300 €
Се издава Стан во Центар 60 m²
300 €
Се издава Стан во Центар 60 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 55 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.