Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A11002

Општи информации:

Последна промена: 16/05/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 68 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 10 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 
Ориентација: север-југ-исток 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 68 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 350 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 68 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 72 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 67 m²
300 €
Се издава Стан во Центар 70 m²
330 €
Се издава Стан во Центар 64 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 68 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.