Новел Недвижности

Се издава Стан во Карпош 1, Шифра: A10946

Општи информации:

Последна промена: 08/01/2019  
Населба: Карпош 1  
Локација: ул.Гиго Михајловски 
Површина: 45 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 240 €
Депозит: 240 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Карпош 1 со површина од 45 m2. Екстра: Клима, Греење на струја. Цена: 240 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 1 so povrshina od 45 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 240 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Карпош 1 47 m²
280 €
Се издава Стан во Карпош 1 50 m²
200 €
Се издава Стан во Карпош 1 45 m²
200 €
Се издава Стан во Карпош 1 50 m²
270 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 1 so povrshina od 45 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 240 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.