Новел Недвижности

Се издава Стан во Аеродром, Шифра: A10939

Општи информации:

Последна промена: 13/03/2018  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 70 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 5/9 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 70 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 300 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром 70 m²
320 €
Се издава Стан во Аеродром 70 m²
250 €
Се издава Стан во Аеродром 72 m²
300 €
Се издава Стан во Аеродром 65 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.