Новел Недвижности

Се издава Стан во Кисела Вода, Шифра: A10910

Општи информации:

Последна промена: 26/02/2019  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 70 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: југ 
Греење на струја:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 200 €
Депозит: 200 €
Провизија: 50%

Се издава празен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 70 m2. Екстра: Греење на струја, Лифт, Реновиран, Паркинг, Кујнски елементи. Цена: 200 EUR Se izdava prazen stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 70 m2. Ekstra: Greenje na struja, Lift, Renoviran, Parking, Kujnski elementi. Cena: 200 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 65 m²
200 €
Се издава Стан во Кисела Вода 65 m²
200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 70 m2. Ekstra: Greenje na struja, Lift, Renoviran, Parking, Kujnski elementi. Cena: 200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.