Новел Недвижности

Се издава Стан во Кисела Вода, Шифра: A10908

Општи информации:

Последна промена: 20/03/2019  
Населба: Кисела Вода  
Локација: ул.Христо Татарчев 
Површина: 59 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 4/7 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: с-з 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 59 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт. Цена: 300 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 59 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 60 m²
260 €
Се издава Стан во Кисела Вода 60 m²
250 €
Се издава Стан во Кисела Вода 64 m²
270 €
Се издава Стан во Кисела Вода 56 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 59 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.