Novel Real Estate Logo

A10895 - Издавање - Стан, Аеродром

Општи информации:

Последна промена: 27/06/2022  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 68 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:  
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:

Финансиски Информации:

Цена: 280 €
Депозит: 280 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 68 m2. Екстра:. Цена: 280 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 68 m2. Ekstra:. Cena: 280 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром 68 m²
270 €
Се издава Стан во Аеродром 64 m²
330 €
Се издава Стан во Аеродром 70 m²
250 €
Се издава Стан во Аеродром 63 m²
290 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 68 m2. Ekstra:. Cena: 280 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links