Новел Недвижности

Се издава Стан во Кисела Вода, Шифра: A10878

Општи информации:

Последна промена: 18/07/2019  
Населба: Кисела Вода  
Локација: ул.Вера Јоциќ 
Површина: 72 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: +13м2 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 375 €
Депозит: 375 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 72 m2. Екстра: Клима, Нова Зграда, Паркинг, Сопствено парно, Лифт. Цена: 375 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 72 m2. Ekstra: Klima, Nova Zgrada, Parking, Sopstveno parno, Lift. Cena: 375 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 75 m²
350 €
Се издава Стан во Кисела Вода 75 m²
360 €
Се издава Стан во Кисела Вода 74 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 72 m2. Ekstra: Klima, Nova Zgrada, Parking, Sopstveno parno, Lift. Cena: 375 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.