Новел Недвижности

Се издава Стан во Острово, Шифра: A10847

Општи информации:

Последна промена: 29/08/2017  
Населба: Острово  
Локација:  
Површина: 68 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:  
Ентериер: Наместен  
Централно Парно:
Интернет:
Кабловска ТВ:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Острово со површина од 68 m2. Екстра: Централно Парно, Интернет, Кабловска ТВ, Лифт. Цена: 250 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Ostrovo so povrshina od 68 m2. Ekstra: Centralno Parno, Internet, Kablovska TV, Lift. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Острово 70 m²
250 €
Се издава Стан во Острово 72 m²
290 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Ostrovo so povrshina od 68 m2. Ekstra: Centralno Parno, Internet, Kablovska TV, Lift. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.