Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала, Шифра: A10839

Општи информации:

Последна промена: 15/09/2017  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација:  
Површина: 80 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 80 m2. Екстра: Клима, Централно Парно. Цена: 400 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 80 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 400 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 80 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.