Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала, Шифра: A10695

Општи информации:

Последна промена: 17/11/2017  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација: ул. Мирче Оровчанец 
Површина: 85 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Година на градба: 2014 
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 85 m2. Екстра: Лифт, Нова Зграда, Сопствено парно. Цена: 350 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 85 m2. Ekstra: Lift, Nova Zgrada, Sopstveno parno. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 90 m²
350 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 80 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 85 m2. Ekstra: Lift, Nova Zgrada, Sopstveno parno. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.