Новел Недвижности

Се издава Стан во Мичурин, Шифра: A10633

Општи информации:

Последна промена: 09/11/2020  
Населба: Мичурин  
Локација:  
Површина: 70 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Мичурин со површина од 70 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 300 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Michurin so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Мичурин 72 m²
350 €
Се издава Стан во Мичурин 67 m²
250 €
Се издава Стан во Мичурин 69 m²
300 €
Се издава Стан во Мичурин 75 m²
260 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Michurin so povrshina od 70 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.