Новел Недвижности

Се издава Стан во Карпош 3, Шифра: A10630

Општи информации:

Последна промена: 19/10/2018  
Населба: Карпош 3  
Локација:  
Површина: 64 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 

Финансиски Информации:

Цена: 200 €
Депозит: 200 €
Провизија: 50%

Се издава празен стан во Скопје, Карпош 3 со површина од 64 m2. Екстра: Цена: 200 EUR Se izdava prazen stan vo Skopje, Karposh 3 so povrshina od 64 m2. Ekstra: Cena: 200 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Карпош 3 63 m²
250 €
Се издава Стан во Карпош 3 60 m²
170 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen stan vo Skopje, Karposh 3 so povrshina od 64 m2. Ekstra: Cena: 200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.