Новел Недвижности

Се издава Стан во Аеродром, Шифра: A10599

Општи информации:

Последна промена: 03/06/2019  
Населба: Аеродром  
Локација: Бул.АВНОЈ 
Површина: 70 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Греење на струја:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 70 m2. Екстра: Греење на струја, Реновиран. Цена: 250 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 70 m2. Ekstra: Greenje na struja, Renoviran. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром 66 m²
240 €
Се издава Стан во Аеродром 65 m²
280 €
Се издава Стан во Аеродром 65 m²
270 €
Се издава Стан во Аеродром 71 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 70 m2. Ekstra: Greenje na struja, Renoviran. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.