Новел Недвижности

Се издава Стан во Водно, Шифра: A10452

Општи информации:

Последна промена: 15/01/2019  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 56 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 220 €
Депозит: 220 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 56 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно. Цена: 220 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 56 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 220 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Водно 60 m²
250 €
Се издава Стан во Водно 54 m²
250 €
Се издава Стан во Водно 55 m²
250 €
Се издава Стан во Водно 52 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 56 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 220 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.