Novel Real Estate Logo

A10439 - Издавање - Стан, Аеродром

Општи информации:

Последна промена: 19/04/2022  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 50 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: запад 
Година на градба: 2015 
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 50 m2. Екстра: Клима, Греење на струја. Цена: 0 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 0 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром 52 m²
250 €
Се издава Стан во Аеродром 50 m²
180 €
Се издава Стан во Аеродром 51 m²
350 €
Се издава Стан во Аеродром 55 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links