Новел Недвижности

Се издава Стан во Аеродром - Нова Железничка, Шифра: A10436

Општи информации:

Последна промена: 03/07/2019  
Населба: Аеродром - Нова Железничка  
Локација:  
Површина: 65 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром - Нова Железничка со површина од 65 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 250 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom - Nova Zeleznichka so povrshina od 65 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром - Нова Железничка 62 m²
250 €
Се издава Стан во Аеродром - Нова Железничка 60 m²
300 €
Се издава Стан во Аеродром - Нова Железничка 67 m²
300 €
Се издава Стан во Аеродром - Нова Железничка 68 m²
290 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom - Nova Zeleznichka so povrshina od 65 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.