Новел Недвижности

Се издава Стан во Аеродром, Шифра: A10424

Општи информации:

Последна промена: 23/01/2019  
Населба: Аеродром  
Локација: Џевахир Скај Сити 
Површина: 68 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: не 
Ориентација: исток 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 380 €
Депозит: 380 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 68 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт. Цена: 380 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 68 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift. Cena: 380 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром 64 m²
400 €
Се издава Стан во Аеродром 70 m²
350 €
Се издава Стан во Аеродром 66 m²
350 €
Се издава Стан во Аеродром 70 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 68 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift. Cena: 380 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.