Novel Real Estate Logo

A10404 - Издавање - Стан, Аеродром

Општи информации:

Последна промена: 06/09/2021  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 40 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Двор: да 
Централно Парно:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 40 m2. Екстра: Централно Парно, Реновиран. Цена: 250 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 40 m2. Ekstra: Centralno Parno, Renoviran. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром 45 m²
250 €
Се издава Стан во Аеродром 45 m²
300 €
Се издава Стан во Аеродром 43 m²
290 €
Се издава Стан во Аеродром 40 m²
220 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 40 m2. Ekstra: Centralno Parno, Renoviran. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links