Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A10390

Општи информации:

Последна промена: 30/08/2018  
Населба: Центар  
Локација: ул.Максим Горки 
Површина: 85 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:

Финансиски Информации:

Цена: 550 €
Депозит: 550 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 85 m2. Екстра:. Цена: 550 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 85 m2. Ekstra:. Cena: 550 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 90 m²
500 €
Се издава Стан во Центар 90 m²
500 €
Се издава Стан во Центар 80 m²
500 €
Се издава Стан во Центар 85 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 85 m2. Ekstra:. Cena: 550 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.