Новел Недвижности

Се издава Стан во Козле, Шифра: A10351

Општи информации:

Последна промена: 24/10/2018  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 43 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 240 €
Депозит: 240 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Козле со површина од 43 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 240 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 43 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking. Cena: 240 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Козле 41 m²
250 €
Се издава Стан во Козле 43 m²
200 €
Се издава Стан во Козле 45 m²
250 €
Се издава Стан во Козле 48 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 43 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking. Cena: 240 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.