Новел Недвижности

Се издава Стан во Кисела Вода, Шифра: A10336

Општи информации:

Последна промена: 14/09/2020  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 55 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 55 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт. Цена: 250 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 55 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 60 m²
260 €
Се издава Стан во Кисела Вода 55 m²
250 €
Се издава Стан во Кисела Вода 50 m²
250 €
Се издава Стан во Кисела Вода 50 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 55 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.