Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A1030

Општи информации:

Последна промена: 21/09/2018  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 30 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: француска 
Студенти:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 180 €
Депозит: 180 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 30 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Студенти. Цена: 180 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 30 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Studenti. Cena: 180 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 34 m²
220 €
Се издава Стан во Центар 33 m²
200 €
Се издава Стан во Центар 25 m²
230 €
Се издава Стан во Центар 30 m²
150 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 30 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Studenti. Cena: 180 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.