Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A10265

Општи информации:

Последна промена: 26/10/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 80 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 8/8 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: француски 
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 80 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 400 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 80 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 85 m²
450 €
Се издава Стан во Центар 75 m²
450 €
Се издава Стан во Центар 82 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 85 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 80 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.