Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала, Шифра: A1025

Општи информации:

Последна промена: 28/01/2019  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација:  
Површина: 73 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 3/5 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Студенти:
Греење на струја:
Имотен лист:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 330 €
Депозит: 330 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 73 m2. Екстра: Греење на струја, Нова Зграда, Студенти. Цена: 330 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 73 m2. Ekstra: Greenje na struja, Nova Zgrada, Studenti. Cena: 330 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 70 m²
300 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 76 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 73 m2. Ekstra: Greenje na struja, Nova Zgrada, Studenti. Cena: 330 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.