Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A10173

Општи информации:

Последна промена: 22/03/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 49 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава празен стан во Скопје, Центар со површина од 49 m2. Екстра: Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 250 EUR Se izdava prazen stan vo Skopje, Centar so povrshina od 49 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 45 m²
200 €
Се издава Стан во Центар 52 m²
280 €
Се издава Стан во Центар 50 m²
280 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen stan vo Skopje, Centar so povrshina od 49 m2. Ekstra: Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.