Новел Недвижности

Се издава Стан во Аеродром, Шифра: A10156

Општи информации:

Последна промена: 16/10/2020  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 62 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 200 €
Депозит: 200 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 62 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 200 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 62 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 200 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром 60 m²
250 €
Се издава Стан во Аеродром 64 m²
210 €
Се издава Стан во Аеродром 66 m²
200 €
Се издава Стан во Аеродром 65 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 62 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.