Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A10078

Општи информации:

Последна промена: 25/11/2020  
Населба: Центар  
Локација: ул.Македонија 
Површина: 75 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 
Централно Парно:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 450 €
Депозит: 450 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 75 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Реновиран, Паркинг. Цена: 450 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 75 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Renoviran, Parking. Cena: 450 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 74 m²
500 €
Се издава Стан во Центар 80 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 70 m²
500 €
Се издава Стан во Центар 71 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 75 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Renoviran, Parking. Cena: 450 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.