Novel Real Estate Logo

A10059 - Издавање - Стан, Центар - Универзална Сала

Општи информации:

Последна промена: 07/12/2021  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација:  
Површина: 54 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 280 €
Депозит: 280 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 54 m2. Екстра: Клима, Лифт, Нова Зграда, Сопствено парно. Цена: 280 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 54 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Sopstveno parno. Cena: 280 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 51 m²
300 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 50 m²
250 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 59 m²
250 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 55 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 54 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Sopstveno parno. Cena: 280 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links