Novel Real Estate Logo

A10056 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 21/07/2021  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 107 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 6/7 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 750 €
Депозит: 750 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 107 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда, Гаража. Цена: 750 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 107 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 750 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Волково 180 m²
1150 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 82 m²
600 €
Се издава Стан во Центар 55 m²
400 €
Се издава Стан во Аеродром 65 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 107 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 750 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.