Новел Недвижности

Се издава Стан во Кисела Вода, Шифра: A10004

Општи информации:

Последна промена: 23/01/2019  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 56 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Двор: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 56 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 300 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 56 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 52 m²
320 €
Се издава Стан во Кисела Вода 60 m²
260 €
Се издава Стан во Кисела Вода 60 m²
250 €
Се издава Стан во Кисела Вода 56 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 56 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.