Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A0786

Општи информации:

Последна промена: 19/06/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 70 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 3/6 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Краток престој:
Клима:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 70 m2. Екстра: Краток престој, Централно Парно, Лифт, Реновиран, Клима. Цена: 400 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 70 m2. Ekstra: Kratok prestoj, Centralno Parno, Lift, Renoviran, Klima. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 75 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 72 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 74 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 65 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 70 m2. Ekstra: Kratok prestoj, Centralno Parno, Lift, Renoviran, Klima. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.